Image Alt

Fason Üretimler

Çukurova

FASON ÜRETİMLER

Çukurova Bombe Sanayi plazma kesim, pres baskı gibi fason hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca müşteri bazlı talepler Çukurova Bombe Sanayi tarafından projelendirilip imalatları yapılmaktadır.

Çukurova Bombe Sanayi, tecrübeli girişimciler tarafından uzun süren araştırmaları, çalışmaları ve sektörde edinilen deneyimlerini siz değerli müşterilerine aktarmak adına 2015 yılında Adana Organize Sanayi Bölgesinde toplam 10.000 m² çalışma alanına sahip olarak kurulmuştur.

Çukurova Bombe Sanayi’nin üretim portföyünde ; bombeler, basınçlı – basınçsız kap imalatları başta olmak üzere birçok farklı ürün yer almaktadır. Plazma kesim, pres baskı gibi fason hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca müşteri bazlı talepler Çukurova Bombe Sanayi tarafından projelendirilip imalatları yapılmaktadır.

Çukurova Bombe Sanayi’nin yakın zamandaki hedefi diğer firmalara göre termin tarihlerini yapacağı yüksek adetli stoklar ile daha erken zamana çekmek ve fiyat avantajı sağlayarak ürün ve hizmetlerini Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkeleri Rusya ve Ortadoğu ya ihraç ederek piyasada söz sahibi olmayı hedeflemektedir.